Toplam Yükleme : 10.707.973

Black & White Türkçe Yama

  • Boyutu:218 Kb.
  • Üretici:Hacitigin
  • Tarih:29.10.2010
  • Bu Hafta: 74
  • Toplam:604
%100 İndirin
Aciklama:
Lionhead Studios tarafından geliştirilip EA Games tarafından dağıtımı yapılan Black & White gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Oyunun konusu bizim inançlarımıza aykırılık teşkil etmektedir. Oyunda yeni doğmuş bir tanrının maceralarını sergileyemeye çalışacaksınız. Oyun Black & White ismini, bir tanrının iyi ve şeytani yönlerini temsil etmekten alıyor. İyilikleri temsil eden beyaz ve kötülükleri temsil eden siyah oyun boyunca etkisini hep hissettiriyor. Oyunda tek hükümdar olarak tek işinizin insanlara hükmetmek olmadığını anlamanız fazla uzun sürmüyor. Henüz başlangıçta bir bebek kadar masum ve bilgisiz olan kahramanınızı eğitmek ve yönlendirmek gerekiyor. Black & White içerisinde hep bir mücadele olacak. Sizi ve diğer elebaşları yok edip tek başına hüküm sürmek isteyen Nemesis fırsat kollamaktadır.

Oyun basit bir sistem üzerine kurulu. Size nekadar insan saygı gösteriyor ve sizin peşinizden geliyorsa o kadar geniş alanlarda etkili olabiliyorsunuz. Yaptığınız iyilikler ve kötülükler hanenize artı ya da eksi olarak kaydedilecek. Bir gün gelip artık size inanan kimse kalmazsa bu sizin sonunuz oluyor ve yok olup gidiyorsunuz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Black & White 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Black & White 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Black & White Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.