Toplam Yükleme : 10.708.309

Medal of Honor 2010 Türkçe Yama

  • Boyutu:6315 Kb.
  • Üretici:HALİL AKSU
  • Tarih:07.01.2011
  • Bu Hafta: 887
  • Toplam:5.888
%100 İndirin
Aciklama:
EA LA ve DICE oyun takımları tarafından ortaklaşa geliştirilen Medal of Honor bir çok oyun meraklısı tarafından bilinen bir yapımdır. Klasik II.Dünya savaşı senaryolarıyla bilinen medal of honor ilk kez bu kalıbın dışına çıkmış ve modern yüzyılın savaşlarını ve savaş teknolojilerini konu edinmiştir.

Medal of Honor 2010 Afganistan'daki askeri operasyonları konu ediniyor ve senaryo gerçek olaylardan esinlenilerek hazırlandı. EA tarafından modern savaşı en iyi yansıtan oyun" olarak nitelendirilen MoH 2010 alesef Türkçe dil paketi içermiyor. Bu sorunun üstesinden gelmekse yine yama yapımcı arkadaşlarımıza düşmüştür.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Medal of Honor 2010 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Medal of Honor 2010 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Medal of Honor 2010 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.