Toplam Yükleme : 10.664.706

Virtual DJ 7 Türkçe Yaması

Virtual DJ 7 Türkçe Yaması Resmi
  • Boyutu:276 Kb.
  • Üretici:Atomix
  • Tarih:15.02.2012
  • Bu Hafta: 788
  • Toplam:10.243
%100 İndirin
Aciklama:
Virtual Dj 7 Türkçe Yama
DJ programı olan Virtual DJ oldukça büyük bir buluş niteliğindeki 'Beatlock' motoru sayesinde, şarkılarınız her zaman ritmin içinde kalır ve bu motor şarkı düzenlemelerinizi ise diğer DJ'lere göre inanılmaz derecede daha hızlı bir şekilde yapabilmenize olanak sağlar. Virtual DJ 7.0 Home sürümü ev kullanıcıları için tamamen ücretsizdir.

Programın eşi benzeri bulunmayan, otomatik döngü motoru ve senkronize örnekleyicisi ise, oldukça hızlı bir şekilde hayret verici güzellikteki şarkı düzenlemeleri yapmanıza olanak sağlar. Yazılımın video motoru da, müzik videolarını aynı ses dosyalarında olduğu gibi, oldukla kolay ve hızlı bir şekilde yeniden düzenlemenize ve ileri geri oynatıp 'Scratch' yapabilmenize olanak sağlar.

Ayrıca bu yazılım sayesinde, özel bir zaman kodlu plastik plak aracılığıyla, MP3 şarkılarınızı ya da müzik videolarınızı direkt olarak gerçek bir 'turntable' üzerinde, istediğiniz şekilde kullanabilir ve 'Scratch' yapabilirsiniz.

Tüm bu sayılan özelliklere bir de; hem başlangıç seviyesinde olan, hem de profesyonel seviyede olan kullanıcılara uyumlu olan, tamamen özelleştirilebilir kullanıcı ara yüzü; görsel bir ritim görüntüleme sistemi; sınırsız sayıdaki ipucu; VST; ücretsiz ya da mülkiyeti bir kişiye ait olan ritimlerle senkronize edilmiş efektler; Karaoke özelliği; Internet üzerinden yayın yapabilme özelliği; kayıt yapabilme ve yazdırma özelliği; CD, plastik plaklar ve DVD'lerden rip yapabilme özelliği; çalma listesini otomatik olarak karıştırma özelliği; DRM (Dijital Rights Management / Dijital Hakların Yönetimi) sistemi uyumluluğu; kulaklık ve harici düzenleyici modları ve var olan DJ cihazlarının neredeyse tamamıyla uyumlu olma özelliği gibi özellikleri eklediğiniz zaman, bu yazılım kullanıcılar için mükemmel bir DJ programı haline geliyor.

Virtual DJ 7.0 sürümünde çeşitli hatalar giderildi ve bazı yenilikler yapıldı.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Virtual DJ 7 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Virtual DJ 7 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Virtual DJ 7 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.