Toplam Yükleme : 10.707.972

ImTOO ISO Burner Türkçe Yama

  • Boyutu:6800 Kb.
  • Üretici:Halil AKSU
  • Tarih:27.12.2010
  • Bu Hafta: 65
  • Toplam:421
%100 İndirin
Aciklama:
imtoo iso burner kolay kullanımlı bir iso cd dvd yazdırma programıdır. İso burner ile sahip olduğunuz iso kalıp dosyalarını CD ve DVD ortamına kaydedebilirsiniz.

Program CD, DVD+-R/RW, ve DVD+R DL depolama ortamlarına yazabilmektedir. iso burner programı iso imajlarının yanı sıra BIN/CUE, IMG, MDF, NRG, CDI, B5i, B6i ve DMG uzantılı kalıp dosyalarını da optik ortamlara kaydedebilme yeteneğine sahiptir.

Oldukça yüksek hızlarda ve güvenli yakma işlemi yapabilen ISO Burner, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW ve DVD+R DL medya aygıtlarını destekler. Yeniden yazılabilen cd ve dvd ortamlarını silebilir ve yeniden yazabilir. Ayrıca yazdığı verileri doğrulayarak hatalı yazma işlemlerinin önüne geçebilir. iso burner tüm bunların yanında bootable (boot edebilir CD) oluşturma yeteneğine de sahiptir.

indireceğiniz ImTOO ISO Burner türkçe yama dil eklentisi ile ImTOO ISO Burner 1.0.56.0409 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. ImTOO ISO Burner TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ImTOO ISO Burner 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ImTOO ISO Burner 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ImTOO ISO Burner Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.