Toplam Yükleme : 10.664.556

PowerPoint to Flash Türkçe Yama

  • Boyutu:5860 Kb.
  • Üretici:Emrah KARAKAŞ
  • Tarih:27.12.2010
  • Bu Hafta: 69
  • Toplam:539
%100 İndirin
Aciklama:
PowerPoint to Flash, Microsoft Office Powerpoint ile oluşturulan slaytları Adobe Flash animasyonlarına dönüştürebilen bir programdır.

Program herhangi bir şekilde flash programlama bilgisine ihtiyaç duymadan tüm powerpoint sunularını flash uzantılarına çevirebilir. Böylece hazırladığınız powerpoint sunularını web üzerinden kolayca paylaşabilir ve başkalarının değiştirmesini ve hazırladığınız çalışmaları değiştirip kendilerine mal etmelerini önleyebilirsiniz. PPT to Flash ile pps uzantılı Powerpoint dosyalarını kolayca swf uzantılı flash animasyonlarına dönüştürebileceksiniz.

indireceğiniz PowerPoint to Flash türkçe yama dil eklentisi ile PowerPoint to Flash 1.6 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. PowerPoint to Flash TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde PowerPoint to Flash 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce PowerPoint to Flash 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra PowerPoint to Flash Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.