Toplam Yükleme : 10.654.574

USB Secure & Active 1.8.4 Türkçe

USB Secure & Active 1.8.4  Resmi
  • Boyutu:6510 Kb.
  • Üretici:DevlopSOFT
  • Tarih:07.02.2011
  • Bu Hafta: 48
  • Toplam:777
%100 İndirin
Aciklama:
Bilgisayarlarımızın başbelası virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı artık gerçek bir koruma bu program ile mümkün. USB, CD ve Kart girişlerini Güvenlik Kalkanı ile gerçek zamanlı olarak denetleyerek olası tüm tehlikelere anında müdahale eder. Başta Autorun olmak üzere belleklerin içine gizlenen(Ceko,bittorent.exe gibi) tüm vürüs ve solucanları kökten imha eder.

USB Secure & Active ile Dış aygıtlarınızın güvenliğini sağlarken sistem başlangıçında gizlice çalışan casus yazılımlarıda tespit edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER
- Dışarıdan Tüm Girişleri kontrol eder.. (USB, Kart ve Disk)
- CD Virüslerini otomatik imha eder (*) (CD Eject Eder - Çıkartır.)
- GÜVENLIK KALKANI
- Başlangıç Kontrolleri (Virüs ve Hata tespit..)
- Otomatik veya Manuel Hızlı Güncelleştirme.
- Hatalardan Uzak Dizayn & Sürekli gelişen arabirim.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde USB Secure & Active 1.8.4 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce USB Secure & Active 1.8.4 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra USB Secure & Active 1.8.4 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.