Toplam Yükleme : 10.657.387

Registry Mechanic 8 Türkçe Yama

  • Boyutu:5200 Kb.
  • Üretici:Bosluk & Beytepe
  • Tarih:09.01.2011
  • Bu Hafta: 41
  • Toplam:429
%100 İndirin
Aciklama:
Kayıt defterinde oluşan hataları bularak bu hataların düzeltilmesini ve bu sayede daha sağlam ve stabil bir sisteme kavuşmanızı sağlar.

Sistemdeki mevcut yazılımlar ile kayıt defteri girdilerini karşılaştırarak gereksiz girdilerin silinmesini, bu sayede temiz bir kayıt defterine sahip olmanızı sağlar.

"Program Ekle-Kaldır"da sistemde kaldırıldığı halde adı yazan programların buradaki kalıntılarını siler.

Sisteminizdeki "dll" dosyalarını tarayarak gereksiz olanların silinmesini sağlar.

Sisteminizi açtığında otomatik olarak çalışmaya başlayan (başlangıç öğesi olarak tabir ettiğimiz) bir programı sistemden kaldırıdığınızda halen başlangıç öğesi olarak duranları siler.

Masaüstünde ya da çeşitli bölümlerde gereksizce yer işgal eden kısayolları temizler.

Ayrıca gereksiz windows fontu, temp dosyası, dosya uzantısı girdilerini de temizler.

Tüm bu işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Registry Mechanic 8 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Registry Mechanic 8 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Registry Mechanic 8 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.