Toplam Yükleme : 10.656.535

VisualBoy Advance 1.7.2 Türkçe Yama

  • Boyutu:5200 Kb.
  • Üretici:gokhan2121
  • Tarih:09.01.2011
  • Bu Hafta: 39
  • Toplam:433
%100 İndirin
Aciklama:
Bu dosya VisualBoy Advance son sürümünün (1.7.2) Türkçeleştirme dosyasıdır. Programı üretici sitesinden indirdikten sonra vba_trk_1.7.zip dosyasını program ile aynı klasöre çıkartınız ve programın dil seçenekleri bölümünden Türkçe'yi seçiniz. VisualBoy Advance en çok kullanılan Gameboy/Gameboy Color ve Gameboy Advance Emulatörüdür. Program içinde çoklu kayıt seçenekleri, hile düzenlemeleri, tüm gb araçları, oyun çubuğu desteği; kısacası bir Gameboy emulatöründen ne isterseniz daha da fazlası mevcuttur.
Artık Gameboy oyunlarınızı pil bitme derdi olmadan yüksek çözünürlüklerde de rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Not: Bu Türkçeleştirme diğer tüm eski sürümler ile de uyumludur.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde VisualBoy Advance 1.7.2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce VisualBoy Advance 1.7.2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra VisualBoy Advance 1.7.2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.