Toplam Yükleme : 10.709.626

Dragon Age Origins Türkçe Yama

  • Boyutu:14954 Kb.
  • Üretici:DH
  • Tarih:31.07.2012
  • Bu Hafta: 2694
  • Toplam:8.977
%100 İndirin
Aciklama:
Dragon Age: Origins, Bioware oyun yapımcısı tarfından geliştirilmiş bir RPG oyunudur.

Elf'ler, Cüceler ve isanların bulunduğu bir dünyada Darkspawn ismi verilen şeytanların ortaya çıkmasıyla Ferelden'in kaosa sürüklenmesi konu ediliyor.

Kendine özgü bir yapısı olan Dragon Age: Origins'te, 4'lü karakter gruplarını yöneterek, ana görevleri ve yan görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Her tamamladığınız görev sonunda seviye atlayıp, oyunu bitirmeye gayret edeceksiniz.

Oyununa kendi kahramanınızı yaratarak başlıyorsunuz. Yarattığınız karaktere ve yapacağınız tercihlere göre şekillenen oyunda ana hedef Darkspawn'ın başı olan ejderha Arcdemon'ı ortadan kaldırıp dünyadaki kaosa son vermek.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Dragon Age Origins 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Dragon Age Origins 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Dragon Age Origins Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.