Toplam Yükleme : 10.657.387

Devil May Cry 4 - %95 Türkçe Yama

Devil May Cry 4 - %95 Türk Resmi
  • Boyutu:19790 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri.Com
  • Tarih:11.01.2011
  • Bu Hafta: 66
  • Toplam:643
%100 İndirin
Aciklama:
Devil May Cry 4 Oyununu %95 oranında Türkçeye Çevrilmiştir.
- 11.bölümdeki oyundan atma hatası düzeltilmiştir. Versiyon 2.0 sürümüdür.

- Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir.

- Yama kurulumunu yapmadan önce oyunu kurduğunuz dizini yedeklemeniz önemle tavsiye edilir. Kurulumda veya oyun içinde bir sorunla karşılaşırsanız bu yedek dosyasını tekrar kullanabilirsiniz. Aksi halde oyunu tekrar kurmanız gerekebilir.

- Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan grafikler, özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe'ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

-DMC4_TR.exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın ve kurulum programını çalıştırın.

- Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra , oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

Çevirmenler:
------------
PoWeR-AanG
Repercussion
severus


Kodlama & Kurulum
-----------------
admin (oyunceviri.com)


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Devil May Cry 4 - %95 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Devil May Cry 4 - %95 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Devil May Cry 4 - %95 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.