Toplam Yükleme : 10.660.987

Active Desktop Calender 7.93 Türkçe Yama

Active Desktop Calender 7. Resmi
  • Boyutu:7500 Kb.
  • Üretici:Ali MOLLA
  • Tarih:08.03.2012
  • Bu Hafta: 1018
  • Toplam:6.323
%100 İndirin
Aciklama:
Active Desktop Calendar, XemiComputers yazılım firmasınca geliştirilen bir masa üstü uygulamasıdır.

Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemleri tarafından desteklenen yazılım 64 bit versiyonu ile 64 bit windows işletim sistemleriyle de uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Tamamen özelleştirilebilir bir masaüstüne sahip olmak istiyorsanız Active Desktop Calendar ile tanışmalısınız. Yazılım, masa üstünüze takvim, rehber, not, randevu, alarm, görev gibi onlarca uygulamayı getirebiliyor. Sürekli elinizin altında olmasını istediğiniz her şey bir tıklamayla emrinize giriveriyor.

Tamamen kişisel tercihlerinize göre değişebilen Masa üstü arkaplanı, yazılar, simgeler ve renkler sayesinde sıkıldığınız ekranınıza hareket getirecek.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Active Desktop Calender 7.93 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Active Desktop Calender 7.93 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Active Desktop Calender 7.93 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.