Toplam Yükleme : 10.709.627

David's Backgammon (Tavla Oyunu) 4.8.3 Türkçe Yama

David's Backgammon (Tavla  Resmi
  • Boyutu:500 Kb.
  • Üretici:TeaM.NuRRiS - eKaYNaK FoRuM
  • Tarih:15.01.2011
  • Bu Hafta: 61
  • Toplam:517
%100 İndirin
Aciklama:
David’s Backgammon; tavlanın klasik oyununu PC’ye getiriyor. Özellikleri: kullanımı kolay arabirimi, grafik ve ses ve konuşma yeteneği. David’s Backgammon ayrıca oyuncuların oyundan zevk almaları için değişik deneyimler kazandıran beş adet yetenek düzeyine sahiptir. Diğer özellikleri: bilgisayara veya bir arkadaşa karşı oynayabilme, hamle tavsiyeleri, çift kat küp, hatta-bağlı yardım, çeşitli tahta büyüklükleri, turnuva oyunu ve istatistik takibi. Bir anda birden fazla parçayı da kaldırabilirsiniz, herhangi bir tahta pozisyonunu ayarlayabilirsiniz ve tahta renklerini değiştirebilirsiniz.
Üstelik bu yamayı kullanarak oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde David`s Backgammon (Tavla Oyunu) 4.8.3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce David`s Backgammon (Tavla Oyunu) 4.8.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra David`s Backgammon (Tavla Oyunu) 4.8.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.