Toplam Yükleme : 10.662.219

Magic Tweak 1.95

  • Boyutu:8 Kb.
  • Üretici:Mehmet Akif Köseoğlu
  • Tarih:11.08.2002
  • Bu Hafta: 41
  • Toplam:1.319
%100 İndirin
Aciklama:
Program Mükemmel Bir Windows Düzenleme Aracı. Windows İşletim Sisteminizdeki Gizli Kalmış Tüm İnce Ayarlarınızı Bu Programla Çok Kolay Bir Şekilde Yapacaksınız.Programın İçinde Masa Üstü Düzenleme Araçlarından İnternet Explorerin En İnce Ayarlarına Kadar 150.Tane Ayar Bulacaksınız Bu Ayarlarla Hem Sisteminizin Daha Hızlı ve Kullanışlı Hala Getirecek Hemde Başkalarıyla Ortak Kullandığınız Bilgisayarınıza Başkalarına Yönelik Bir Sürü Sınırlandırmalar Getirecek Özellikler Kazandıracaksınız.Masa Üstündeki, Başlat Menüdeki, Yada Tüm Program Klasörlerinize Bile Farklı İkonlar Koyarak Bilgisayarınıza Farklı Görüntüler Kazandırıp Monoton Bir Bilgisayar Kullanıcısı Olmaktan Kurtulun.
Türkçe Programın Kurulumu

1-Öncelikle Programın Yeni Versiyonu Olan v1.86 Yukarıdaki Adresten İndirin ve Kurun İster Yeniden İster Eski Kayıtlı Programın Üzerine.
2-Daha Sonra Programın Kurulduğu C:\Program Files\Mgtweak\Language Dizinindeki English.dll Dosyasını Başka Bir Yere mesela Kaybolmaması Açısından Bir Üst Klasör dizinine Kes- Yapıştır Yöntemiyle Taşıyın.
3-Daha Sonra İndirdiğiniz Bu Zipli Dosya İçindeki Gene English.dll adındaki Bu Dosyayı C:\Program Files\Mgtweak\Language Dizinine Açın.
4-Bu İşlemleri Yaparken Program Kapalı Çalışmıyor Olmalı İşlem Bittikten Sonra Artık Programı Çalıştırıp Türkçe Olarak Kullanmaya Başlayabilirsiniz d


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Magic Tweak 1.95'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Magic Tweak 1.95 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Magic Tweak 1.95 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.