Toplam Yükleme : 10.708.834

Back to the Future 1. Bölüm - %100 Türkçe Yama V 2.0

Back to the Future 1. Bölü Resmi
  • Boyutu:8250 Kb.
  • Üretici:Oyun Çeviri Ekibi
  • Tarih:17.04.2011
  • Bu Hafta: 440
  • Toplam:2.721
%100 İndirin
Aciklama:
En iyi film üçlemelerinden birisi olan "Back to the Future" yani ülkemizdeki ismiyle "Geleceğe dönüş" filmi birçok kişi tarafından beğenilmişti. Harika adventure oyunları yapan Telltalegames firması ise bu seriyi yeniden canlandırmak ve yeni öyküler sunmak üzere her ay 5 bölümden oluşacak bir adventure oyunu yapmaya başladı. Bir süre önce de Back to the Future The Game: Episode 1 satışa sunuldu.

ilk bölümü olan "Back to the Future The Game: Episode 1" oyununu oyunceviri.com ekibimizle birlikte Türkçeye çevirdik. Umarız sizlere, geri kalan bölümleri de güzel bir şekilde sunabiliriz. Tüm oyun severlere keyifli oyunlar dileriz...

Menü ve Görevler %100
Altyazılar %100
..................
Bu yama OyunÇeviri Ekibi tarafından hazırlanmıştır.
Link Güncellenmiştir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Back to the Future 1. Bölüm - %100 V 2.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Back to the Future 1. Bölüm - %100 V 2.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Back to the Future 1. Bölüm - %100 V 2.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.