Toplam Yükleme : 10.662.219

GOM Encoder 1.0.0.39 Türkçe Yama

  • Boyutu:5300 Kb.
  • Üretici:Hüseyin UZUN
  • Tarih:02.02.2011
  • Bu Hafta: 52
  • Toplam:559
%100 İndirin
Aciklama:
Gom Encoder Türkçe Yama.
GOM Player'da çalışan MKV, AVI, MP4, FLV, WMV/ASF, OGM, 3GP, MP3 gibi pek çok formatı iPod, PSP, MP3 çalar, cep telefonu, oyun konsolu formatlarına dönüşüren program hızı ve kullanımıyla iddialı bir yazılım. Programda dosya formatlarını değiştirmek için dosyayı ve dönüştürmek istediğiniz formatı seçerek "start" tuşuna basmanız yeterli. Programla videolardan kareleri kesmenizde mümkün. Ayrıca programla videoya altyazı ekleyerek formatını değiştirebilirsiniz. Bu sayede altyazı desteklemeyen cihazlarda da altyazıyla videoları izleyebilirsiniz.
Yama Winrar SFX (kendi kurulum yapar) olarak gelir. Varsayılan olarak GOM Encoder 1.0.0.39 Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\GRETECH\GomEncoder" klasörüne kurulur. Kurulum için Yamayı tıklayın ve INSTALL deyin. Onay mesajı gelirse Hepsinin üzerine yaz ya da Overwrite All seçeneğini tıkla. Programı tekrar başlattığında bozuk menüler gelecektir. Sağ üstteki buton AYARLAR butonudur, tıklayın ve ilk çıkan ekrandaki aşağıya açılır kutudan Türkçe seçeneğini seçin. Programı yeniden başlatın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde GOM Encoder 1.0.0.39 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce GOM Encoder 1.0.0.39 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra GOM Encoder 1.0.0.39 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.