Toplam Yükleme : 10.656.536

Prince of Persia The Sands of Time Türkçe Yama

  • Boyutu:5454 Kb.
  • Üretici:Emre KUMAŞ
  • Tarih:11.08.2012
  • Bu Hafta: 185
  • Toplam:1.632
%100 İndirin
Aciklama:
Ubi Soft Montreal Studios Oyun yapımcısının ünlü oyunlarından birisi olan Prince of Persia 1991 yılında merhaba dediği oyun hayatına 2010 yılında Prince of Persia: The Sands Of Time ile devam ediyor.

Geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden oyun gizemli sırları çözmekle ilerlemenizi sağlıyor. Prince of Persia: The Sands Of Time oyun girişinde Prensimizin babasının isteği üzerine Dagger Of Time'ı (DOT) buluyorsunuz. DOT hem bir silah hem de Sand Of The Time Kapısını açan bir anahtardır. DOT'un peşinde koşan bir çok kişi olmasına rağmen bu anahtarın ne işe yaradığını bilen bir kişi vardır. O da güzel bir büyücüdür.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Prince of Persia: The Sands Of Time programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Prince of Persia: The Sands Of Time oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak POP Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Ubisoft\Prince of Persia The Sands of Time" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Prince of Persia The Sands of Time 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Prince of Persia The Sands of Time 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Prince of Persia The Sands of Time Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.