Toplam Yükleme : 10.707.974

Korea Forgotten Conflict Türkçe Yama

Korea Forgotten Conflict T Resmi
  • Boyutu:8500 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri.Com
  • Tarih:09.02.2011
  • Bu Hafta: 52
  • Toplam:500
%100 İndirin
Aciklama:
Kore savaşının konu edildiği, Korea: Forgotten Conflict oyununda 5 kişilik özel bir timi idare edeceksiniz. Ekibiniz Doktor, yıkım eksperi, gözcü, sniper ve oyunda sizi canlandıran takım komutanından meydana gelmektedir.

Oyunda 4 sefer halinde ve 12 görevden oluşan bir harekat planını uygulayacaksınız. Herbirinin kendine has özellikleri olan kurumları ve askerlerden oluşan heyecan dolu bu aksiyon oyunu sayesinde Kore Savaşı'nın bütün acımasızlığını ve zorluğunu yaşayacaksınız.

Korea: Forgotten Conflict Sistem Gereksinimleri

* İşletim Sistemi: Windows XP
* İşlemci: Pentium IV 1,5 GHz veya Athlon 1,5 GHz
* Bellek: 512 MB
* Ekran kartı: 64 MB NVIDIA GeForce 4 / ATI Radeon 8500
* Ses kartı: DirectX uyumlu
* Sabit disk: 1 GB
* CD ROM: 8 x hız

Bu yama dosyası oyun içinde bulunan grafikler, özel isimler kalıplar dışındaki menü, görev metinleri, oyun içi metinler gibi diğer alanları Türkçe'ye çevirmektedir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Korea Forgotten Conflict 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Korea Forgotten Conflict 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Korea Forgotten Conflict Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.