Toplam Yükleme : 10.657.397

MagicISO Maker 5.5 Build 0281 Türkçe Yama

  • Boyutu:6830 Kb.
  • Üretici: memo-se
  • Tarih:09.02.2011
  • Bu Hafta: 224
  • Toplam:1.144
%100 İndirin
Aciklama:
MagicISO, oldukça gelişmiş bir CD\DVD imajı düzenleme yazma ve CD\DVD yedekleme programıdır. Magic ISO Maker programı CD/DVD imaj dosyası düzenleyicisi, CD/DVD yazıcı ve aynı zamanda CD/DVD yedekleme aracı olarak üç ana bölümden oluşan komple bir çözüm aracıdır.
ISO dosyaları hazırlamak ve varolan ISO dosyalarının içeriğini görüntüleyip düzenlemek için ideal bir program. Program tüm imaj dosyası formatlarını destekliyor. 10 GB'a kadar dosya desteği var ve istenirse kendi özel sıkıştırma formatını da kullanabiliyor.

Yazılım ISO dosyalarını direk olarak yaratma, düzenleme, açma ve disk imajlarını CD/DVD vb. diğer medyalar üzerine yakma özelliklerini barındırıyor. MagicISO ile 10GB'a kadar DVD imajlarını düzenleyebilir, CD ve DVD imaj dosyaları oluşturabilir, ISO dosyalarını veya diğer imaj dosyalarını (BIN, IMG, ISO, NRG, CIF, UIF) disklere yazabilirsiniz. CD-R/RW, DVD-/+/R/RW, DVD-R/+R DL gibi boş medyaları destekleyen program bootable (başlatılabilir) CD ve DVD imajları hazırlamanıza da olanak tanıyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde MagicISO Maker 5.5 Build 0281 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce MagicISO Maker 5.5 Build 0281 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra MagicISO Maker 5.5 Build 0281 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.