Toplam Yükleme : 10.655.524

Music Mp3 Downloader Türkçe Yama

  • Boyutu:5200 Kb.
  • Üretici:DZ.HALİL
  • Tarih:18.02.2011
  • Bu Hafta: 67
  • Toplam:682
%100 İndirin
Aciklama:
Music MP3 Downloader popüler bir MP3 indirme programıdır. Program ile yaklaşık olarak 100 milyon civarı MP3 dosyasını internet üzerinden indirebilme imkanına kavuşuyorsunuz. Program tüm müzik listelerinde yer alan MP3 müzik dosyalarını kendi kişisel bilgisyarınıza indirebiliyor. Bunu yapması da oldukça kolay. Öyle karışık ve ayrıntı içinde boğulmadan sade bir arayüzle kolay bir şekilde istediğiniz MP3'ü ya da milyonlarca MP3'ü indirebilirsiniz.

Site site dolaşmakla uğraşmadan ya da birde şuraya, buraya, oraya bakayım belki bulabilirim demeden şarkıcı adı, şarkı adı ya da albüm adını yazıp, bulduğu MP3'leri indirmeye başlayabilirsiniz. Bunu yaparken de ayrı bir pencere ya da başka bir yere yönlendirme de yapmıyor.

Program tek pencere üzerinde herşeyi gerçekleştirebiliyor. İndireceğiniz şarkıları ya da sadece dinleyeceğiniz şarkıları şeçebiliyorsunuz.

'Hot Songs' kısmına tıkladığınızda Amerika'da 'Top 100' içinde yer alan şarkıları dinleyip innDirebilirsiniz. Arama sonucu aynı şarkı isminden birden fazla çıkartabiliyor ama bunların kalitesi de farklı olabiliyor. Belki de bulamadığınız konser kayıtlarında bile erişebilirsiniz.

'Categories' başlığı altında aramaları belli kategorilere (ya da All-tümü) göre yapabilirsiniz. Blues, pop, rap-hip-pop, soul, rock, alternatif, jazz, folk, elektronik, klasik, dünya müziği ya da diğerleri şeklinde.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Music Mp3 Downloader 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Music Mp3 Downloader 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Music Mp3 Downloader Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.