Toplam Yükleme : 10.707.972

Wanted Weapons of Fate Türkçe Yama

Wanted Weapons of Fate Tür Resmi
  • Boyutu:5719 Kb.
  • Üretici:Çeviri Studyosu
  • Tarih:18.02.2011
  • Bu Hafta: 605
  • Toplam:3.353
%100 İndirin
Aciklama:
Angelina Jolie'nin baş rolününde oynadığı Wanted filminden oyun dünyasına uyarlanan bir yapım olan Wanted Weapons of Fate bol aksiyon ve heyecan içerien bir oyundur. Wanted: Weapons of Fate, Wanted filminin devamı niteliğinde bir yapımdır.

Oyunun konusu Wesley'in Sloan'u öldürüşünden sonraki bir dönemde geçiyor. Oyunda amaç başrolün annesini öldüren katili bulmak. Oyuna başlamadan önce kontrollerin öğretildiği tutorial'ı bitirmeniz gerekecek. Daha sonra aksiyon dolu oyun başlayıveriyor. Bir anda kendinizi talan edilmiş evinizde buluyorsunuz. Üst kattan sesler geliyor, karakterimiz (Wesley) yukarı çıkıp neler olduğuna bakıyor ve buradan sonra aksiyon durmak bilmiyor. Silahımızı kaptığımız gibi evi basan insanları tek tek avlamaya başlıyor ve oyun boyunca sürekli hareket halinde oluyoruz.

Wanted Weapons of Fate Sistem Gereksinimleri

* İşletim Sistemi: Windows® XP SP2 / Windows Vista®
* İşlemci: Dual-core processor (Intel® Core 2 Duo E6540/AMD® yada daha yüksek)
* RAM: 1 GB RAM
* Hdd: 5 GB Available HDD Space
* Ekran Kartı: DX9.0c Compatible grafik kartı, Shader Model 3.0 support(NVIDIA® GeForce® 8 series/AMD® yada daha yüksek)
* Ses Kartı: 16-bit Sound Card
* DirectX®: DX9

indireceğiniz Wanted Weapons of Fate türkçe yama dil eklentisi ile Wanted Weapons of Fate oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Wanted Weapons of Fate TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Wanted Weapons of Fate Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Wanted Weapons of Fate oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Daha sonra aşağıdaki adımları takip ederek WWOF Türkçe Yama dil eklentisini kurun.

1. İndirdiğiniz .rar uzantılı yama dosyasını bir klasöre çıkarın
2. Klasör içerisine çıkan GRAW2Tool.exe programı çalıştırın ve open sekmesine tıklayın
3. Oyunun kurulu olduğu dizinden (\Wanted weapons of fate\bundles) quick.bundle dosyasını seçin ve açın
4. Şimdi Save All sekmesine tıklayın ve ardından boş bir klasör seçip tüm dosyaları çıkarın
5. Yamayı çıkardığınız klasöre dönerek locale adlı klasörü kopyalayın
6. Şimdi az önce save all seçeneği ile dosyaları çıkardığınız klasöre dönerek kopyaladığınız klasörü buraya yapıştırın.
7. Sizden değişim onayı isteyecektir. işlemi onaylayın.
8. Şimdi dosyaları yeniden paketlememiz gerekiyor. Bunun için GRAW2 tool programına dönün ve Make sekmesine tıklıyın.
9. Ardından daha önce Save All seçeneği ile boş klasöre çıkartmış olduğunuz dosyaların olduğu klasörü seçin ve Tamam butonuna tıklayın.
10. Şimdi ekrana Farklı Kaydet menüsü gelmiş olmalı. Bu menüde karışıklık olmaması için dosyayı yamapaketi olarak adlandırın.
11. Ardından paketleneceği dizini seçin ve kaydet seçeneğine tıklayın tıklayın.
12. Dosyayı yamapaketi olarak adlnadırmamızın sebebi direkt quick.bundle olarak adlandırırsak hata oluşabilir bu nedenle siz yamapaketi olarak adlandırın.
13. Paketleme işlemi bittikten sonra paketlemeyi yaptığınız dizine gidin ve yamapaketi olarak adlandırılan dosyayı quick.bundle olarak yeniden adlandırın.
14. quick.bundle olarak adlandırdığınız dosyayı oyunun kurulu olduğu \Wanted weapons of fate\bundles dizinine kopyalayın ve değişim istemini onaylayın.
15. Oyunu başlattığınızda oyun Türkçe olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Wanted Weapons of Fate 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Wanted Weapons of Fate 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Wanted Weapons of Fate Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.