Toplam Yükleme : 10.708.308

Men of War: Assault Squad Türkçe Yama

  • Boyutu:29832 Kb.
  • Üretici:Rahmi YILDIZ
  • Tarih:27.02.2011
  • Bu Hafta: 1378
  • Toplam:2.165
%100 İndirin
Aciklama:
Uzun zamandır merakla beklenen Men of War oyununun yeni sürümü karşınızda. Men of War: Assault Squad oyunu birçok oyun severin uzun zamandır bıkmadan oynadığı nadir oyunlardan birisiydi. Yapımcı şirkette bunu göz ardı etmemiş ve yeni sürümünü çıkarmış.

Oyunumuzun yeni sürümü ile yeni kooperatif çatışma modu ile beraber oyuna beş yeni taraf daha ekleniyor, Rusya , Amerika, Almanya, Commonwealth ve Japonya.

Her ülke ile beraber gelen yeni savaş alanları da var tabii ki oyuncuların ikonik tarihsel savaşları kendi yorumlarına göre baştan yaşamasına izin verecek ve sizi tarihin içine çekecek. Yeniden tasarlanmış araçlar, silahlar, cephaneler ve savaş dinamikleri ile Assault Squad muhakkak denenmesi gereken bir oyun.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Men of War: Assault Squad 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Men of War: Assault Squad 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Men of War: Assault Squad Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.