Toplam Yükleme : 10.708.836

Crash Time 4: The Syndicate Türkçe Yama

  • Boyutu:155792 Kb.
  • Üretici:Mustafa YUMURTACI
  • Tarih:18.08.2011
  • Bu Hafta: 580
  • Toplam:4.022
%100 İndirin
Aciklama:
Crash Time 4: The Syndicate araba yarışı oyunlarının önde gelen serilerinden birisidir. En heyecanlı ve tehlikeli araba yarışlarından olan Crash Time 4: The Syndicate, sizlere farklı deneyimler yaşamayı garanti ediyor.

Yarış tamamen sizin özgür tercihlerinize göre şekilleniyor. Sivil araçlar ya da polis araçları kullanabiliyorsunuz. Yarışlar sizin seçtiğiniz ortamlarda geçiyor. Mükemmel araba grafiklerinin yanında seslerdeki gerçekci izler sizlere gerçek bir yarış ortamı sağlıyor. Şehirler, hapishaneler, sokaklar ya da devre yarışları yapabilirsiniz.

Casus kameralara ve mini haritalarda gözükecek olan gizli buluşma noktalarına vaktinde gitmeniz gerekmektedir. Görevleriniz oldukça zorlu, düşmanlarınız ve rakiplerinizde öyle kolay yutulur lokma değiller. Eğer bende zor biriyim ve bütün görevleri gözümü bile kıprmadan yapabilirim diyorsanız Crash Time 4: The Syndicate sizleri bekliyor.

Crash Time 4: The Syndicate Sistem Gereksinimleri

* İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7
* İşlemci: AMD® Athlon 64 4000+ / Intel® Pentium® 4 3,2 Ghz
* RAM: 1 GB (2 Gb Vista / 7)
* Ekran Kartı: NVIDIA 7900 / ATI X1900 ? 256 MB
* HDD: 4,2 GB

Link Güncellendi


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Crash Time 4: The Syndicate 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Crash Time 4: The Syndicate 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Crash Time 4: The Syndicate Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.