Toplam Yükleme : 10.664.542

Dragon Age: Origins Witch Hunt Türkçe Yama

Dragon Age: Origins Witch  Resmi
  • Boyutu:5500 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri.Com
  • Tarih:06.03.2011
  • Bu Hafta: 169
  • Toplam:1.029
%100 İndirin
Aciklama:
BioWare oyun yapımcısı tarafından geliştirilen ve 2009 yılında piyasaya sürülen Dragon Age: Origins, RPG dünyasına fırtına gibi girmişti. Sene sonuna doğru yayınlanan Dragon Age: Origins, o sene oyun dünyasında neredeyse tüm ödülleri topladı.

2010 yılının sonlarına doğru BioWare hala oyuna ait yayınladığı DLC’lerle DAO evrenini aydınlatmaya devam ediyor. Oyun için yayınlanan son DLC paketi DAO: Witch Hunt ile bu sefer de Morrigan’ın sırrını araştırıyoruz. Oyunun sonunda Morrigan’ın ortadan kaybolduğunu oyunu bitirenler hatırlayacaklardır.

Paket Origins’te yaşanan olayların aşağı yukarı bir yıl sonrasını konu alıyor ve bu süre içerisinde Morrigan’ın neler yaptığını oyuncuya anlatmayı amaçlıyor. Tabi bu oyunun görünürdeki amacı. Şayet paketi oynadıktan sonra Morrigan hakkında bilgiyle dolmayı bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayacağınızı söylemeliyim. Fakat Morrigan’ı ya da onun başından geçen maceraları pek de önemsemiyorsanız, paket beklentilerinizi karşılayabilir.

Morrigan oyunun yıldızı olarak gözükse de yalnızca oyunun sonunda kısa bir süreliğine sahne alıyor. Morigan ile olan diyalog seçenekleri önceden yaptıklarınıza göre değişiklik gösteriyor. Şayet önceki oyunlarınızın save dosyalarını kaybettiyseniz ya da yepyeni bir karakterle bu yeni mücadeleye atılmak isterseniz en baştan bir karakter oluşturabilirsiniz. Yeni hikaye Flemeth’in barakasında başlıyor ve çok geçmeden dört kişilik grubunuzu dolduruyorsunuz. Grubunuza Ariane isimli bir Dalish elfi ile tehlikeden uzak ve geveze bir büyücü olan Finn katılıyor. Bir de maceranızın başından itibaren size eşlik eden köpeği unutmamak gerek.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Dragon Age: Origins Witch Hunt 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Dragon Age: Origins Witch Hunt 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Dragon Age: Origins Witch Hunt Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.