Toplam Yükleme : 10.709.625

Artisteer 2 Türkçe Yama

Artisteer 2 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:5240 Kb.
  • Üretici:Şafak SARAÇOĞLU
  • Tarih:06.03.2011
  • Bu Hafta: 84
  • Toplam:1.044
%100 İndirin
Aciklama:
Artisteer web tasarım işlerinizi önemli ölçüde kolaylaştıracak bir arayüz destek aracıdır. Program sayesinde herhangi bir yazılım bilgisine sahip olmadan da WordPress, joomla, drupal, Html, Asp.net veya CodeCharge Studio temaları (template) oluşturabilirsiniz.

Artisteer programına entegre bir çok hazır şablonu kullanarak kendi özgün tasarımlarınızı geliştirebilirsiniz. Böylece internette dolaşan birbirinin aynı yüzlerce web sitesinden ayrılmış özgün tasarımınızı elde edebilirsiniz. Hazırladığınız web arayüzünü wordPress, drupal, joomla gibi popüler içerik yönetim sistemlerine sadece bir kaç basit tıklamayla entegre edebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Artisteer 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Artisteer 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Artisteer 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.