Toplam Yükleme : 10.655.528

Total Video Converter 3.71 Türkçe Yama

Total Video Converter 3.71 Resmi
  • Boyutu:5812 Kb.
  • Üretici:effectmatrix
  • Tarih:09.03.2011
  • Bu Hafta: 37
  • Toplam:456
%100 İndirin
Aciklama:
Total Video Convert çoğu video ve ses formatları arasında dönüşüm gerçekleştirebilen bir yazılım. Geniş dosya desteği, kolay ve hızlı işlem yapması, videodan sesi ayırma ve toplu işlem gibi özellikleri ile tüm video dönüştürme işlemleriniz için komple bir çözüm sunuyor. Video Formatları: - Rmvb(.rm,.rmvb) - MPEG4(.mp4) - 3gp(.3gp, 3g2) - Game Psp(.psp) - MPEG1(.mpg, mpeg) - MPEG2 PS (.mpg, mpeg, vob) - MPEG2 TS (DVB Transport Stream) - Ms ASF(.asf, .wmv) - Ms AVI(.avi) - Macromedia Flash video FLV (.flv) - Real Video (rm) - Apple Quicktime(.mov) - FLIC format(.fli, .flc) - Gif Animation(.gif) - DV (.dv) - Video Formats Dx9 Directshow Ses Formatları: - CD audio(.cda) - MPEG audio(.mp3, mp2) - Ms WAV(.wav) - Ms WMA(.wma) - Real Audio (.ra) - OGG(.ogg) - Amr audio(.amr) - AC3(.ac3) - SUN AU format (.au) - Macromedia Flash embedded audio(.swf) - Audio Formats Dx9 Directshow ...ve bazı oyun video formatları.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Total Video Converter 3.71 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Total Video Converter 3.71 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Total Video Converter 3.71 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.