Toplam Yükleme : 10.654.574

Darksiders Türkçe Yama

  • Boyutu:121212 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri.Com
  • Tarih:19.03.2011
  • Bu Hafta: 73
  • Toplam:928
%100 İndirin
Aciklama:
Oyunda cehennemin dört atlısından biri olan War’ı oynayacaksınız. War’ın dünyada olmasının nedeniyse kıyametin vaktinden erken kopacak olması.

Cennet ile Cehennem arasında ezelden beri devam eden bir savaş vardır ve bu iki grup arasındaki savaş Charred Council’in huzurunda barış anlaşması imzalanması ile son bulur ve “insan oğlu krallığı” kurulur. Charred Council’e göre, vakit geldiğinde insan bu savaşta çok büyük bir faktör olacaktır. Kıyamet koptuğunda dengeyi sağlamaları için dört atlı görevlendirilir.

Atlılar, kıyamet koptuğu anda dünyaya inerek savaşın dengesini değiştireceklerdir. Atlılarda bir tanesi, War, dünyaya iner ve her tarafın yıkım içinde olduğunu, şeytanların ve meleklerin savaş içerisinde olduklarını görür. Ancak hem diğer atlılar etrafta yoktur, hem de bunun kıyamet olmadığı söylenmektedir.

Charred Council kıyamet yüzünden War’ı sorumlu tutar ve sizi tek bir insanın hayatta kalmadığı, hayatta olanlarınsa birer zombiye dönüştüğü yok olmuş uygarlığa, Destroyer’ı (ki bu ana şeytan oluyor) yok edip düzeni sağlamanız için gönderiyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Darksiders 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Darksiders 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Darksiders Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.