Toplam Yükleme : 10.660.437

Ultra Video Converter Türkçe Yama

  • Boyutu:5120 Kb.
  • Üretici:Rahmi YILDIZ
  • Tarih:19.03.2011
  • Bu Hafta: 155
  • Toplam:1.050
%100 İndirin
Aciklama:
Aone Soft Ultra Video Converter, video dosya türlerini birbirine dönüştürebilen bir video işleme aracıdır. Program tüm popüler video dosyalarını AVI, MPEG, WMV,VCD, DVD biçimlerine dönüştürebilir.

Çok hızlı ve kaliteli bir şekilde dönüştürme işlemi yapabilme yeteneğine sahip olan Aone Soft Ultra Video Converter, AVI, DivX, XviD, MPEG, DAT, WMV, ASF, RM, RMVB, MOV, QT ,MP4, M4V, 3GP uzantılı video filmlerinizi AVI ,DivX, XviD, MPEG, VCD, SVCD, DVD, WMV gibi video formatlarına dönüştürebilir.

Program video dönüştürmenin yanında isterseniz video dosyaları üstünde parçalama ve birleştirme gibi işlemlerde yapabişmektedir. Kolay kulanım sağlayan arayüz sayesinde tüm işlemleri basit bir kaç tıklamayla yapabilmenize olanak sağlar.

Yüksek hızda bütünleşmiş MPEG kodlayıcısı ile DVD-Video dosyaları ve VCD/SVCD yedek dosyaları oluşturup bunları üçüncü parti bir yazılımla VCD/SVCD/DVD disklere yazdırabilme imkanı da sunan program 4:3 ve 16:9 video görüntüleme boyutlarını da desteklemektedir. Aone Soft UVC Video dosyalarınızın frame rate yani ekran yenileme değerleri üstünde de işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. Çoklu dosya dönüştürme, NTSC/PAL ayarlama takviyesi, video boyutlarını değiştirme ve sürükle bırak işlemleri gibi daha bir çok yetenekle kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Aone Soft Ultra Video Converter Programının Genel Özellikleri

* AVI, DivX, XviD, MPEG, DAT, WMV, ASF, RM, RMVB, MOV, QT ,MP4, M4V, 3GP şekillerini kaynak dosya olarak seçebilme
* Tüm video dosyalarını AVI, DivX, Xvid biçimlerine dönüştürme takviyesi
* Tüm video dosyalarını MPEG1, MPEG2 biçimlerine dönüştürme takviyesi
* Tüm video dosyalarını (MPEG biçimiyle uyumlu) VCD, SVCD, DVD biçimlerine dönüştürme takviyesi
* Tüm video dosyalarını VCD SVCD yedek dosyası biçimlerine (*.BIN, *.CUE) ve DVD-Video dosyası biçimlerine (*.IFO, *.VOB, *.BUP) dönüştürme takviyesi
* Tüm video dosyalarını WMV şekline dönüştürme takviyesi
* Toplu dosya dönüştürme
* Dönüştürülen video dosyasının kalitesini ve boyutunu ayarlayabilme
* Video üstündeki istenmeyen bölümlerin başlangıç ve bitiş noktalarını işaretleyerek kesebilme
* Windows Gezgini üstünden sürükle-bırak takviyesi
* Videonun ses şiddetini elle ayarlayabilme
* Orjinal video görüntüsünün altına ve üzerine siyah şeritler ekleyebilme
* 2 GB'den büyük video dosyalarına destek
* Yüksek kalitede ve hızda dönüştürme yapabilme
* Sade kullanıcı arayüzü ve kolay kullanım


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Ultra Video Converter 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Ultra Video Converter 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Ultra Video Converter Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.