Toplam Yükleme : 10.710.581

Opera 10 Türkçe Yama

Opera 10 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:5200 Kb.
  • Üretici:N/A
  • Tarih:21.03.2011
  • Bu Hafta: 86
  • Toplam:568
%100 İndirin
Aciklama:
Opera 10 için hazırlanmış olan Türkçe Yama.
Programda göze çarpan önemli değişikliklerin arasında görüntüleme motoru Presto 2.2 var. Geliştiriciler hız ve istikrar konusunda gelişmeler vaat ediyor. Özellikle yoğun kaynak tüketen Facebook ve GMail web sayfaları artık çok daha akıcı gösterilecek. Bunun dışında Opera 10, yeni motoru sayesinde Acid3 testinde 100 puan elde ediyor.

Web tarayıcıyla beraber gelen özellikler arasında fare hareketlerini algılama, e-posta ve IRC istemcisi, web sitesine has ayarlar ve bir RSS okuyucu var. Hızlı seçim ismindeki özelliği sayesinde her sekme açışınızda karşınıza çıkan tabloya sık gezdiğiniz web sitelerini sabitleyebilir ve erişimi kolaylaştırabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Opera 10 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Opera 10 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Opera 10 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.