Toplam Yükleme : 10.710.582

Netscape 9.0 Türkçe Yama

Netscape 9.0 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:5433 Kb.
  • Üretici:N/A
  • Tarih:21.03.2011
  • Bu Hafta: 98
  • Toplam:616
%100 İndirin
Aciklama:
Hızlı dolaşım ve anında mesajlaşma özelliklerine ek olarak, Netscape adres çubuğundan tek tıklama ile arama; tarayıcının başlama zamanını azaltan Quick Launch; kullanıcının Web sayfasından bir kelime seçip aramasını sağlayan Click-to-Search; arkadaş simgeleri, dosya transferi, arkadaş uyarısı destekleyen geliştirilmiş anında mesajlaşma ve tek pencerede birden fazla Web sayfası görüntülemeye yarayan sekmeli dolaşım özelliklerine de sahiptir. Netscape 8.1.2 casus yazılım korumasına, dinamik güvenlik merkezine, profil düzenleyicisine ve gelişmiş RSS destek özelliklerine güncelleştirme sağlamaktadır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Netscape 9.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Netscape 9.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Netscape 9.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.