Toplam Yükleme : 10.654.575

Crysis 2 Türkçe Yama [Tek Link]

  • Boyutu:261208 Kb.
  • Üretici:Crytek
  • Tarih:26.02.2012
  • Bu Hafta: 95
  • Toplam:7.394
%100 İndirin
Aciklama:
Crysis 2'yi yurtdışından temin etmişt arkadaşlar için Türkçe Yama paketi. Paket üretici firmanın çıkardığı orjinal Türkçeleştirmeye sahiptir.
Crysis 2 EA Games tarafından geliştirilip dağıtılan bir Aksiyon ve Macera türü oyundur. Oyun Multiplayer özellikleriyle dikkat çekiyor.

Crysis 2 Multiplayer modda "Crash Site" ve "Team Instant Action" adına sahip iki farklı seçenek bulunuyor. Team Instant Action modunda tüm oyuncular iki takıma ayrılıyor. Her takımın görevi en hızlı şekilde diğer takımdan daha fazla ölüm puanı toplamak. Diğer bir mod olan Crash Site ise daha çok görev yapmayı sevenlere yönelik oluşturulmuş.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Crysis 2 [Tek Link]'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Crysis 2 [Tek Link] 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Crysis 2 [Tek Link] Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.