Toplam Yükleme : 10.708.834

Call Of Duty Black Ops Türkçe Yama

Call Of Duty Black Ops Tür Resmi
  • Boyutu:16848 Kb.
  • Üretici:Oyun Çeviri Ekibi
  • Tarih:22.08.2011
  • Bu Hafta: 343
  • Toplam:2.322
%100 İndirin
Aciklama:
Call of Duty: Black Ops Treyarch oyun yapımcısı tarafından geliştirilip Activision tarafından dağıtımı yapılan popüler bir oyundur. Oyun Call of Duty serisinin yedinci sürümüdür. COD Black Ops Microsoft Windows, Xbox 360, Playstation 3, Wii ve Nintendo DS, Playstation oyun konsolları tasarlanmıştır.

Soğuk Savaş döneminde geçen geçen oyunda kahramanımız SOG adında gizli bir örgüt üyesidir. Bu örgüt Küba, Vietnam, Ural Dağları, Laos gibi yerlerde varlık aktif çalışmalar yapmaktadır. SR-71 Blackbird ve Mil Mi-24 pilotu olabileceğiniz oyunun multiplayer modunda ise Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Call of Duty: World at War'dan hatırlayacağınız ortak paydaları görebileceksiniz. Kendi özel silahlarınızı geliştirebileceğinz COD black ops napalm füzesi ve uzaktan kumandalı bombalarala da desteklenmektedir.

COD Black Ops, 1961 - 1968 yılları arasında yaşandığı varsayılan olayları konu edinmektedir. Hemen oyunun başında iki adam Alex Mason'ı sorgulamamaktadır. Mason sorgu esnasında bir anda geçmişini hatırlamaya başlıyor. İlk hatırladıkları arasında Fidel Castro'ya düzenlenen suikastte vardır. Alex, Woods, Bowman ile görevi başardıklarını sanıyordu ancak yakalandıktan sonra Castro yerine dublörünü öldürdüğünü anlar.

Castro da onu Dragaovich'e "yeni ilişkilerinin şerefine" hediye eder. Dragovich, Mason'ın beynini yıkamak üzere Vorkuta'da bir yere götürür. Vorkuta'da beyni yıkanan Mason'ın, bu yerden kaçmasına Victor Reznov isimli II.dünya savaşında da savaşmış biri yardım eder. Mason, sorgulayanların her sorusunda hafızasının derinliklerindeki anılarını hatırlar, Vietnam Savaşı da bunlardan biridir. Reznov, Mason'ın hayatını birkaç kez kurtarmış olsa da, sorgulayıcılar Viktor Reznov diye birinin olmadığını söylerler. Aslında her şey oyunun sonunda açığa çıkar. Reznov'un bir hayali vardı, Steiner'ı, Dragovich'i ve Kravchenko'yu öldürmek. Reznov bu hayallerini fırsat buldukça Mason'a hatırlatırdı. Mason da aynı öfkeyi onlara karşı duymaya başlamıştı. Ama Reznov diye birisi yoktu. Ne Vietnam'da, Ne de soğuk savaşta. Gulagdaki isyanda hayatını kaybetmişti. Beyni yıkanan Mason, kişilik değiştirip, halisülasyonlar görmeye başlar. Düşen helikopterden ya da Spetsnazlarla dolu düşman hatlarından Reznov ile değil, tek başına kurtulmuştu. Reznov onun beynine kazınan, Mason'ın ikinci baskın kişiliğiydi. Oyunun sonunda yayın merkezi olan Rusalka'ya baskın yapılır ve Mason, Dragovich'i öldürür.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Call Of Duty Black Ops 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Call Of Duty Black Ops 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Call Of Duty Black Ops Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.