Toplam Yükleme : 10.656.535

USB Disk Security 6.0.0.126 ve Türkçe Yaması

USB Disk Security 6.0.0.12 Resmi
  • Boyutu:7050 Kb.
  • Üretici:Turkceyama.com
  • Tarih:09.02.2012
  • Bu Hafta: 92
  • Toplam:8.723
%100 İndirin
Aciklama:
USB Disk Securiy 6.0 versiyonunu ve Türkçe Yamasıdır. Programın kurulum dosyası içindedir. Ayrıca indirmenize gerek yoktur.
USB Disk Security 6.0 versiyonu ile yenilenmiş bir arayüze sahip olmuştur.
Artık sadece USB belleklerden gelebilecek zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumakla kalmıyor bilgisayarınızdan izinsiz veri kopyalanmaması için USB girişlerinizi şifre ile kapatabiliyor.
Sıksık Flash bellek kullanan biriyseniz yada Flash bellek virüslerinden dolayı başınız dertte ise bu yazılım sizin için olmazsa olmaz haline gelecektir.
Yazılımın bu versiyonuna "Disk Temizleme" , USB Kilitleme, Başlangıç Programları Düzenleme ve Sistem onarma özellikleri eklenmiş.
Program çıkarılabilir cihazların güvenle kaldırılmasınıda sağlamaktadır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde USB Disk Security 6.0.0.126 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce USB Disk Security 6.0.0.126 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra USB Disk Security 6.0.0.126 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.