Toplam Yükleme : 10.656.536

Back to the Future 2. Bölüm - %100 Türkçe Yama V 2.0

Back to the Future 2. Bölü Resmi
  • Boyutu:8580 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri.com
  • Tarih:17.04.2011
  • Bu Hafta: 65
  • Toplam:966
%100 İndirin
Aciklama:
Üreticiden: En iyi film üçlemelerinden birisi olan Back to the Future; yani ülkemizdeki ismiyle "Geleceğe dönüş" filmi birçok kişi tarafından beğenilmişti. Harika adventure oyunları yapan Telltalegames firması ise bu seriyi yeniden canlandırmak ve yeni öyküler sunmak üzere her ay 5 bölümden oluşacak bir adventure oyunu yapmaya başladı. Geçen ay Episode 1 bölümünü sizler için Türkçemize çevirmiştik.

İkinci bölüm; "Back to the Future The Game: Episode 2: Get Tannen" oyunceviri.com ekibi tarafından çevrildi. Umarız sizlere, geri kalan bölümleri de güzel bir şekilde sunabiliriz. Tüm oyun severlere keyifli oyunlar dileriz...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Back to the Future 2. Bölüm - %100 V 2.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Back to the Future 2. Bölüm - %100 V 2.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Back to the Future 2. Bölüm - %100 V 2.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.