Toplam Yükleme : 10.704.992

Race Driver: Grid Türkçe Yama

Race Driver: Grid Türkçe Y Resmi
  • Boyutu:5310 Kb.
  • Üretici:gokhanblog
  • Tarih:27.04.2011
  • Bu Hafta: 1003
  • Toplam:3.317
%100 İndirin
Aciklama:
Codemasters oyun yapımcısı tarafından geliştirilen Race Driver: GRID, bir araba yarışı oyunudur. Oyunda kullanılan grafik motoru sayesinde diğer tüm yarış oyunlarından daha iyi bir görsellik sunulmuş. Race Driver: Grid bilgisayarınızda gerçek ortamlarda ve gerçek zamanlı yarışlar yapabilmenize olanak sağlıyor.

Diğer oyunların aksine grid senaryosu sadece yarışın başlangıç ve bitiş noktaları arasında geçmiyor. Daha eğlenceli ve gerçekçi yarışlar için Codemasters büyük bir gayret sarf etmiş gibi gözüküyor. Oyunda hemen hemen her tür yarış senaryosu üretme imkanınız var. Sokak yarışları, drift, turnuva yarışları gibi seçenekleri sizin beğenize sunan oyun yapımcısı, farklı ülkelerde ve faklı pistlerde yarışma olanağıda sunmaktadır. Nissan S15, Silvia ve BMW 320 gibi daha onlarca araç kategorisinden istediğinize binip gerçek bir yarış pilotu olmanın keyfini süreceksiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Race Driver: Grid 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Race Driver: Grid 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Race Driver: Grid Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.