Toplam Yükleme : 10.704.998

Team Speak 3 Türkçe Yama

  • Boyutu:7580 Kb.
  • Üretici:Onur Tuncelli
  • Tarih:09.02.2012
  • Bu Hafta: 911
  • Toplam:4.846
%100 İndirin
Aciklama:
TeamSpeak, internet üzerinden konferans ve karşılıklı konuşma yapabileceğiniz bir iletişim aracıdır. Programı diğer sohbet yazılımlarından ayıran en önemli özellik aynı sunucu üzerine çevrimiçi olan tüm kişilerle görüşmenize olanak sağlamasıdır.

Bu özelliği genellikle oyun sunucuları üzerinden online oyun oynayan kullanıcılar tercih etmektedir. TeamSpeak 3, aynı oyunu oynayan oyuncuların kendi klanlarındakilerle yada diğer klanlardakilerle tekli ya da grup konuşmaları yapabilmesine olanak sağlamaktadır. TeamSpeak hem sunucu hemde istemci özelliği sağlayan bir programdır. Sunucu özelliği sayesinde gruplar, kendi içerisinde sohbet edebilmektadir. Team Speak onbinlerce kişiyi aynı anda karşılıklı konuşturabilecek yeteneklere sahiptir. internet üzerinden, kolayca konferanslar düzenleyebilir ve takım arkadaşlarının birbirleriyle konuşmasını temin edebilirsiniz.

TeamSpeak; Call Of Duty, Counter Strike, Metin 2, Battle Field, Darkorbit, OGame ve Mafia gibi internet üzerindende oynanabilen çok oyunculu interaktif oyunlarda, oyun arkadaşlarınızla haberleşmeyi sağlamaktadır. Aslında bu tür online oyunlarda zaten bir iletişim sunucusu var ancak genelde oyun sunucusuna getirdiği ek yükten dolayı bu tür sohbet seçenekleri devre dışı bırakılıyor. Sizde bu ihtiyacı TeamSpeak ile giderebilirsiniz. isterseniz Ofis çalışanlarıyla sesli ve yazılı olarak iletişim kururabilir ve ortak çalışmalar hazırlayabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Team Speak 3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Team Speak 3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Team Speak 3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.