Toplam Yükleme : 10.656.609

ACDSee Photo Manager 12 Türkçe Yama

  • Boyutu:9126 Kb.
  • Üretici:FaraDelisi
  • Tarih:09.02.2012
  • Bu Hafta: 61
  • Toplam:1.297
%100 İndirin
Aciklama:
Bir zamanların en popüler resim gösterme aracı olan ACDSee, Özellikle windows işletim sisteminin işlevsel resim gösterici özelliklerinin öne çıkmasından dolayı eski hızlı dönemlerinden bir hayli uzakta görünüyor. Ama yinede resim gösterme ve katologlama fonksiyonları piyasadaki tüm resim göstericilerden daha önde diyebiliriz.

Bir resme enkısa sürede erişim, resimleri gruplama, boyutlarını değiştirme, isimlerini değiştirme, topluca resim türünü değiştirme gibi bir çok resim düzenleme işlemini sadece küçük bir tıklamayla yapabilmenize olanak sağlayan ACDSee Photo Manager, sivilce, kırmızı göz, flaş parlaması gibi fotoğraflarda oluşan görüntü bozukluklarınıda giderebilmektedir. Üstelik tüm bunları bütün resimlerinize sadece basit bir kaç tıklamayla uygulayabiliyor.
ACDSee Photo Manager 12 ipod, akıllı telefon gibi ortamlardan aldığınız resimleri otomatik olarak işleyerek kataloglayabiliyor. Böylece resimlerinizi düzenlemek için fazladan zaman harcamanıza gerek kalmıyor. sevdiğiniz resimleride online ortamlarda paylaşabilmenizi oldukça kolaylaştırıyor.
Dosya kendi sunucularımıza yeniden yüklendi.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde ACDSee Photo Manager 12 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce ACDSee Photo Manager 12 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra ACDSee Photo Manager 12 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.