Toplam Yükleme : 10.654.575

Back to the Future Episode 4:Double Visions Türkçe Yama

Back to the Future Episode Resmi
  • Boyutu:10600 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri.com
  • Tarih:25.05.2011
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:987
%100 İndirin
Aciklama:
En iyi film üçlemelerinden birisi olan Back to the Future; yani ülkemizdeki ismiyle "Geleceğe dönüş" filmi birçok kişi tarafından beğenilmişti. Harika adventure oyunları yapan Telltalegames firması ise bu seriyi yeniden canlandırmak ve yeni öyküler sunmak üzere her ay 5 bölümden oluşacak bir adventure oyunu yapmaya başladı.

Dördüncü bölüm; "Back to the Future The Game: Episode 4: Double Visions" oyunceviri.com ekibi tarafından çevrildi. Umarız sizlere, son kalan bölümü de güzel bir şekilde sunabiliriz. Tüm oyun severlere keyifli oyunlar dileriz...
Menü ve Görevler %100
Diyaloglar %100
Ekip Lideri / Çevirmen / Tester : Okan ŞEN (Venomtrk)
Çevirmen : Yunus Emre UYGUN (Ajira)
Çevirmen : Ali Rıza SALİHOĞLU (Cyberst)
Çevirmen : Koray KANDEMİR (EmberMoon38)
Çevirmen : Sercan YİĞİT (Sercan)
Çevirmen : Ramazan COMART (ByCambaz)
Çevirmen : Said SÜRÜCÜ (Saidsrc)
Çevirmen : Burak ÖKSÜZ (Cpt. Price)
Çevirmen : Görkem GÜLER (Cpt. MaC)
Paketleme & Türkçe Kodlama
Ömer Öz


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Back to the Future Episode 4:Double Visions 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Back to the Future Episode 4:Double Visions 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Back to the Future Episode 4:Double Visions Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.