Toplam Yükleme : 10.655.524

Diablo II Türkçe Yama [Tek Parça]

Diablo II Türkçe Yama [Tek Resmi
  • Boyutu:215170 Kb.
  • Üretici:imparatore©
  • Tarih:15.06.2011
  • Bu Hafta: 1305
  • Toplam:3.123
%100 İndirin
Aciklama:
Blizzard oyun yapımcısı tarafından geliştirilen Diablo 2, role playing game yani rol yapma türü bir oyunudur. Diablo 2 önceki seri olan Diablo'nun devemı niteliğinde bir oyundur. Oyunun hikâyesi ilk oyunun bittiği yerde başlıyor.

Oyunda düşmanları öldürmek suretiyle elde ettiğiniz tecrübe puanlarını oyunda sizi temsil eden karakteri geliştirmek için harcıyorsunuz. Biriktirdiğiniz puanları kendinize bir yardımcı kiralamak, çeşitli eşyalar satın almak veya eşyalarınızı tamir etmek için kullanabiliyorsunuz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Diablo II [Tek Parça]'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Diablo II [Tek Parça] 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Diablo II [Tek Parça] Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.