Toplam Yükleme : 10.708.834

Motherboard Monitor 5.2.1.0

  • Boyutu:310 Kb.
  • Üretici:Alex von Kaan
  • Tarih:29.11.2002
  • Bu Hafta: 84
  • Toplam:1.723
%100 İndirin
Aciklama:
Motherboard Monitor Türkçe Dil desteğini çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda orjinal programın kurulu olması gerekmektedir. Bilgisayarınızı kullanırken işlemciniz ve ana kartınız ne kadar ısınıyor Bilgisayarların en büyük düşmanlarından biri sıcaklık. Sıcaklık elektronik parçaların ömrünü kısaltan en önemli faktör olduğuna göre bilgisayarınızın hayati parçalarını denetim altında tutmak gerekir. İşte Motherboard Monitor eğer anakartta sensörler mevcutsa bu işi size başarılı biçimde yapabiliyor. İşlemcinin, anakartın ısısını, fanın hangi devirde çalıştığını bu program sayesinde masa üstünden takip edebileceksiniz


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Motherboard Monitor 5.2.1.0'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Motherboard Monitor 5.2.1.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Motherboard Monitor 5.2.1.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.