Toplam Yükleme : 10.660.987

Mortal Kombat Türkçe Yama

  • Boyutu:3760 Kb.
  • Üretici:ufukasia
  • Tarih:05.07.2011
  • Bu Hafta: 140
  • Toplam:672
%100 İndirin
Aciklama:
Mortal Kombat 1992 yılında Midway oyun yapımcısı tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Daha henüz bilgisayarın gündelik yaşamımıza girmediği o günlerde atari salonlarının vazgeçilmez oyunlarından olmayı başaran Mortal Kombat, Johnny Cage - Daniel Pesina, Liu Kang - Ho Sung Pak, Sub-Zero - Daniel Pesina, Scorpion - Daniel Pesina, Raiden - Carlos Pesina, Lt. Sonya Blade - Elizabeth Malecki, Kano - Richard Divizio, Goro (sadece Game Boy da, diğerlerinde alt-patron) - Stop-motion, Shang Tsung (boss) - Ho Sung Pak, Reptile (hidden character) - Daniel Pesina karakterlerinden oluşuyordu.

2011 yılına geldiğimizde oyun bilgisayar dünyasında yaşanan gelişmelere paralel olarak gelişti ve gelişmeye de devam ediyor. Dövüş sanatının gelişmiş grafiklerle desteklendiği yeni oyunda 26 karakter bulunuyor.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Mortal Kombat 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Mortal Kombat 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Mortal Kombat Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.