Toplam Yükleme : 10.655.524

Back to the Future Episode 4 Double Visions Türkçe Yama

  • Boyutu:5100 Kb.
  • Üretici:oyunceviri.com
  • Tarih:11.07.2011
  • Bu Hafta: 45
  • Toplam:702
%100 İndirin
Aciklama:
Geleceğe dönüş filmini izlemeyen yoktur herhalde. Kefiyle izlediğinizi düşündüğüm Geleceğe Dönüş şimdi bilgisayar ekranlarında oynuyor.

Telltalegames oyun yapımcısı tarafından oyun dünyasına uyarlanan Back to the Future (Geleceğe Dönüş) oyunu toplam 5 seriden oluşuyor. 4.Bölüm olan Double Visions ise şuan okuduğunuz oyunu teşkil ediyor. Adventure severlerin ilgisini çekecebilecek nitelikte olan oyun artık Türkçe.
Oyun menüsü
Görev metinleri
Oyun içi metinler
Grafikler
Özel isimler ve kalıplar dışındaki metinleri Türkçe'ye çevirmektedir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Back to the Future Episode 4 Double Visions 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Back to the Future Episode 4 Double Visions 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Back to the Future Episode 4 Double Visions Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.