Toplam Yükleme : 10.657.632

Duke Nukem Forever Türkçe Yama

Duke Nukem Forever Türkçe  Resmi
  • Boyutu:6100 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri.com
  • Tarih:11.07.2011
  • Bu Hafta: 50
  • Toplam:761
%100 İndirin
Aciklama:
Bundan tam 14 yıl önce 3D Realms tarafından hazırlanan Duke Nukem 3D o yılların en başarılı oyunlarından biri olmuştu. Oyunun tüm dünyada adından söz ettiren başarısı, bir seri geleceği beklentisi doğurdu. Beklentiye cevap veren 3D Realms oyun yapımcısı hemen ertesi yıl olan 1997 yılında çok daha iyi bir oyun parolasıyla çalışmalara başladı. Ancak ne varki oyun bir türlü çıkamadı ve aradan tam 13 yıl geçti.

Ve ve ve beklenen oyun nihayet çıktı. 3D Realms oyunu çıkarma becerisini gösteremeyince çareyi oyunu satmakta buldu. Gearbox tarafından satın alınan oyun 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlandı ve oyun meraklıların kullanımına sunuldu. Oyunda bildik kahramanımız Duke, güzel kızlarla maceradan maceraya koşuyor.

Oyun menüsü
Görev metinleri
Oyun içi metinler
Grafikler
Özel isimler ve kalıplar dışındaki metinleri Türkçe'ye çevirmektedir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Duke Nukem Forever 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Duke Nukem Forever 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Duke Nukem Forever Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.