Toplam Yükleme : 10.658.748

GOM Encoder 1.1.0.46 Türkçe Yama

GOM Encoder 1.1.0.46 Türkç Resmi
  • Boyutu:1810 Kb.
  • Üretici:BenX
  • Tarih:11.07.2011
  • Bu Hafta: 40
  • Toplam:362
%100 İndirin
Aciklama:
GOM Encoder, kalitesi ve kullanımını iyi bildiğimiz GOM Player üreticisi Gretech firmasının yeni yazılımı. Farklı cihazlardaki ses ve video formatı karmaşasına son verebilmeniz için geliştirilen dönüştürücü GOM Player'ın aksine ücretli olarak piyasaya sürüldü.

GOM Player'da çalışan MKV, AVI, MP4, FLV, WMV/ASF, OGM, 3GP, MP3 gibi pek çok formatı iPod, PSP, MP3 çalar, cep telefonu, oyun konsolu formatlarına dönüşüren program hızı ve kullanımıyla iddialı bir yazılım. Programda dosya formatlarını değiştirmek için dosyayı ve dönüştürmek istediğiniz formatı seçerek "start" tuşuna basmanız yeterli. Programla videolardan kareleri kesmenizde mümkün. Ayrıca programla videoya altyazı ekleyerek formatını değiştirebilirsiniz. Bu sayede altyazı desteklemeyen cihazlarda da altyazıyla videoları izleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde GOM Encoder 1.1.0.46 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce GOM Encoder 1.1.0.46 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra GOM Encoder 1.1.0.46 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.