Toplam Yükleme : 10.658.741

Kaspersky 2012 Türkçe Yama

Kaspersky 2012 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:3900 Kb.
  • Üretici:TRyama
  • Tarih:11.07.2011
  • Bu Hafta: 75
  • Toplam:1.514
%100 İndirin
Aciklama:
Kaspersky Lab tarafından geliştirilen dünyanın lider koruma programı Kaspersky internet security 2012 sürümünü yayınladı.

2011 sürümüne göre daha performanslı olan Kaspersky 2012, artık daha az bellek ve işlemci harcıyor. Bulut Koruma Teknoloji (Cloud Protection) adı altında yeni bir uygulama başlatan kaspersky lab, çevrimiçi tehdit önleme alanında bir adım daha atıyor. Sisteme dahil olmak için Kaspersky güvenlik ağına katılmış olma şartı aranıyor. Bulut Teknolojisi sayesinde şüpheli görülen işlemler kaspersky ekibine iletiliyor ve ekip olaya anında müdahale ederek şüpheli işlemin bir virüs olup olmadığına karar veriyor. Eğer şüpheli virüsse hemen bir önlem geliştirilip otomatik güncelleme ile tüm kullanıcılara dağıtılıyor. Bir çok yeniliği beraberinde getiren kaspersky 2012 şu modüllerden oluşuyor:

Bulut koruma Teknolojisi (yeni)
Tarama modülü
Otomatik Güncelleme modülü
Ebeveyn Kontrol modülü
Bakım ve kurtarma araçları
Uygulama etkinliği izleyici
Ağ izleyici
Sanal Klevye
Güvenli Çalıştırma
Karantina uygulaması


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Kaspersky 2012 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Kaspersky 2012 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Kaspersky 2012 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.