Toplam Yükleme : 10.654.580

Attribute Changer 6.20 Türkçe Yama

  • Boyutu:1300 Kb.
  • Üretici:Kadir DEMİREL
  • Tarih:08.08.2011
  • Bu Hafta: 46
  • Toplam:367
%100 İndirin
Aciklama:
Windows'ta dosya ve klasör özniteliklerini değiştirmek, oldukça zahmetlidir - Attribute Changer bunu yaparken size yardımcı olacaktır.

Attribute Changer temel özellikleri, dosya ve klasörlerde standart öznitelikleri değiştirme (Salt okunur, Arşiv, Gizli, Sistem ve İndeks), tarihi ve saati değiştirme ile çevrimiçi yardımı içerir ve kabuk uzantısı olarak Windows kabuğu ile muntazam olarak bütünleşmiştir.

Daha ileri düzey seçenekler, NTFS disk bölümlerinde depolanan dosyaların sıkıştırılmasını ve sıkıştırılmış dosyaların açılmasını, kısmi tarih ve saat değişikliklerini, filtre kullanımını ve istisnaları içerir. Resim tarih ve saat damgaları, değiştirilebilir ve dosya tarih-saat damgaları ile eşleştirilebilir.

Dijital kamera ile çekilen resimler, EXIF bilgileri olarak da bilinen meta veriler içerirler. Resimlerin tarih ve saat damgaları, Attribute Changer kullanılarak değiştirilebilir. Bu bilgiler, mutlak, rölatif ve eşleştirme ayarları kullanılarak güncelleştirilebilir.

Attribute Changer'a yalnızca sürücülerin, klasörlerin ve dosyaların explorer içerik menülerinden erişilebilir.

Programın Yardım dosyası da Türkçeye çevrilmiştir. Yardım dosyasına, "Hakkında" sekmesinden ve Başlat menüsündeki Programlar grubundan Attribute Changer kısayolu kullanılarak erişilebilir.Attribute Changer dosya ve klasörlerinizin öz niteliklerini değiştirmek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir sistem yardımcısıdır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Attribute Changer 6.20 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Attribute Changer 6.20 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Attribute Changer 6.20 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.