Toplam Yükleme : 10.708.834

Gray Matter Türkçe Yama

Gray Matter Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:63703 Kb.
  • Üretici:Said SÜRÜCÜ
  • Tarih:08.08.2011
  • Bu Hafta: 84
  • Toplam:801
%100 İndirin
Aciklama:
Oyunun konusu; sıradan bir sokak sihirbazı olan Samantha Everett (kısaca Sam), Amerika'dan, İngiltere'ye kadar 'Daedalus' adlı gizemli bir sihirbazlar klubüne katılmak için yola çıkar.

Kötü hava koşulları ve yaşadığı bir takım sorunlar nedeniyle yolunu değiştirmek zorunda kalır. Sam yeni girdiği bu yolda Dread Hill House ismi verilen yere girmek zorunda kalır. Buradaki köşk'te Dr David Styless isimli birisi kalmaktadır. Onu ise bir asistan bekliyor. Küçük bir sihir ile asistanı ortadan kaldıran Sam, sabaha kadar kalmak üzere köşke girer.

Bir nörobiolog olan Dr. David Styles'in dramına ve büyük sırrına vakıf olan Sam'i büyük bir macera beklemektedir. Oyun boyunca hem Daedalus'a katılmak için gerekli bulmacaları çözüyor, hem de; elim bir kazada karısını kaybeden ve onun hayaleti ile uğraşan Dr. Styles'a yardım etmeye çabalıyoruz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Gray Matter 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Gray Matter 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Gray Matter Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.