Toplam Yükleme : 10.708.834

Command Conquer 3 : Tiberium Wars Kane Edition Türkçe Yama

  • Boyutu:7602 Kb.
  • Üretici:Onur Çiçek
  • Tarih:06.09.2011
  • Bu Hafta: 568
  • Toplam:1.382
%100 İndirin
Aciklama:
Strateji oyunu denince ilk akla gelen Red Alert serisinin devamı olarak piyasaya sürülen Command & Conquer 3 : Tiberium Wars Kane Edition oyunu için Türkçe Yama Paketi Çıktı...

Bu Türkçe Yama Paketi ile Command & Conquer 3 : Tiberium Wars Kane Edition oyunu %60-70 Oranında Türkçe Olacaktır. Command & Conquer 3 : Tiberium Wars Kane Edition %100 Türkçe Yama çok yakında çıkacaktır.
KURULUM :
Rar dosyasının içinden çıkan english.big dosyasını Command & Conquer 3 : Tiberium Wars Kane Edition oyunun kurulu olduğu dizindeki Lang-english klasörüne kopyalayın.
Command & Conquer 3 : Tiberium Wars Kane Edition artık Tükçe!!!


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Command Conquer 3 : Tiberium Wars Kane Edition 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Command Conquer 3 : Tiberium Wars Kane Edition 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Command Conquer 3 : Tiberium Wars Kane Edition Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.