Toplam Yükleme : 10.708.309

Total War: Shogun 2 Türkçe Yama

Total War: Shogun 2 Türkçe Resmi
  • Boyutu:5400 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri
  • Tarih:17.09.2011
  • Bu Hafta: 268
  • Toplam:891
%100 İndirin
Aciklama:
The Creative Assembly tarafından tasarlanıp SEGA tarafından dağıtımı yapılan Total War: Shogun 2, son yılların en popüler strateji oyunları serisinin 2. ayağıdır. ilk seriden elde ettiği başarıdan sonra daha büyük bir proje ile dönen Creative Assembly, Shogun 2 oyununda strateji oyunları anlayışını tamamen değiştirecek devrim gibi bir oyun ortaya koyuyor. ilk seride elde ettiği tecrübe ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda muhteşem bir oyun sizleri bekliyor.

ilk oyundan yaklaşık 10 yıl sonra sahneye yeniden dönen Total War Shogun, 16.yüzyılın ortalarına doğru Feodal Japonya’da yaşanan siyasi ve askeri çekişmeleri konu ediniyor. Bileşik hükümet tarafından idare edilen japonya iç çekişmeler ve savaşlar sonrası bir çok parçaya bölünmüştür. Size düşen görevse parçalanan gruplardan birinin lideri olarak Japonya'yı yeniden hak ettiği büyük imparatorluk seviyesine çıkarabilmektir. Bunun için Japonların milli kahramanı Shogun olabilmek için oyun içerisinde stratejinizi belirleyecek ve askeri, ekonomik ve diplomatik kararlar vereceksiniz. Tamamen 3 boyutlu olarak tasarlanan savaş sahnelerinin yanı sıra oyunda japon savaş sanatlarınında etkisini hissedeceksiniz.

Total War: Shogun 2 Türkçe Yama ile;

Oyun içinde kullanılan grafikler,
Özel isimler ve kalıplar dışındaki metinler
Oyun menüsü,
Görev metinleri,
Oyun içi metinler vb tamamen Türkçe olur.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Total War: Shogun 2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Total War: Shogun 2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Total War: Shogun 2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.