Toplam Yükleme : 10.707.972

Borderlands Türkçe Yama

Borderlands Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:32100 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri
  • Tarih:17.09.2011
  • Bu Hafta: 165
  • Toplam:749
%100 İndirin
Aciklama:
Gearbox Software tarafından tasarlanan Borderlands, RPG Shooter tarzı bir oyundur. Unreal Engine 3 motoruyla oluşturulan oyun, Cell-Shade (çizgi filme benzeyen) tarzı bir grafik yöntemi kullanmıştır.

Oyun Pandora gezegeninde geçiyor. Pandora gezegeni çeşitli sebeplerle çölleşmiş bir gezegendir. Canlı varlığına pek uygun olmamasına rağmen zengin yer altı kaynakları, manden ve mineralleri sebebi ile maddi değeri yüksek bir bir gezegendir. Bu sebeple değişik gezegenlerden pek çok yaratık ve insan ırkı bu gezegene koloniler halinde gelmiş ve yerleşmişler.

Zamanla koloniler arasında çıkan çıkar çatışmaları bir çok koloniyi çetelere dönüştürmüştür. Bir süre sonra gezegendeki kaynakların azalması sebebi ile paylaşma yerine savaş ortaya çıkmıştır. Bazı koloniler kendilerine güvenli şehirler inşa etmişler. Bazıları ise çete faaliyetleri ile yol kesip önüne geleni gasp etmeye başlamışlardır.

Durum pek içi açıcı değilken Vault keşfedilmiştir. Yabancı bir uzaylı ırktan kalıntılara sahip olan Vault’un çok büyük bir teknolojiye ve zenginliğe sahip olduğu ortaya çıkmıştır. Burayı keşfedenlerse sadece Vault’un bulunduğu yere dair birkaç küçük ipucu bırakarak ortadan kaybolmuşlardır. Vault'un kapısı sadece 200 yılda bir açılıyor. Borderlands, Vault’un keşfedilmesinden yaklaşık 200 yıl sonra başlıyor. Haliyle her taraftan ödül avcıları, haydutlar, hırsızlar Pandora gezegenine hücum ediyorlar. Oyunda sizin canlandıracağınız karakter de bu ödül avcılarından biri.

Borderlands Türkçe Yama Dil Eklentisiyle;

oyun içinde kullanılan grafikler,
özel isimler ve kalıplar dışındaki metinler
Oyun menüsü,
Görev metinleri,
Oyun içi metinler vb

tamamen Türkçe olur.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Borderlands 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Borderlands 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Borderlands Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.