Toplam Yükleme : 10.655.528

Makeup Pilot 4.4 Türkçe Yama

Makeup Pilot 4.4 Türkçe Ya Resmi
  • Boyutu:5430 Kb.
  • Üretici:by OwL
  • Tarih:17.09.2011
  • Bu Hafta: 44
  • Toplam:384
%100 İndirin
Aciklama:
MakeUp Pilot popüler bir makyaj ve resim düzeltme aracıdır. Program ile resimler üzerine görsel olarak makyaj uygulayabilirsiniz. Böylece kendi resminiz üzeirnde denemeler yaparak size en uygun makyaj türünü görsel olarak tespit edebilirsiniz.

MakeUp Pilot 4 ile Sivilce, kırışıklık gibi istenmeyen görüntülerin önüne geçebilirsiniz. MakeUp Pilot ile kusursuz resimler hiçte uzak değildir. İndireceğiniz bu yama ile Make Up Pilot4 programını Türkçe olarak Kullanabileceksiniz.

MakeUp Pilot sizi fazla abartılı ya da cılız makyajlardan korur. Ekranda en iyi sonucu alana kadara çalışabilir kendinize yakışan makyajı ortaya çıkarabilirsiniz. Üstelik tüm bu makyaj denemelerinde hiç bir masraf yapmayacaksınız. Makeup Pilot size temiz bir yüz, doğal ve güzel bir görünüm vaad ediyor. MakeupPilot sahip olduğu sihirbaz arayüz sayesinde fotoğraflarınıza kolaylıkla makyaj uygular. Ruj, allık, diş beyazlatıcı, göz altı gölge, göz kapağı ve göz rengi gibi seçenekleri kolaylıkla uygular.

Makeup Pilot ile Gelen Yeni Araçlar

Ruj
Allık
Yüz Pudrası
Diş beyazlatıcı fırça
Göz rengi değiştirici
Cilt Bakımı
Yazı Ekleme


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Makeup Pilot 4.4 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Makeup Pilot 4.4 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Makeup Pilot 4.4 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.